Kde bolo tam bolo, uprostred malebných Piešťan stál jeden romantický, vidiecký domček. Voňavá, farebná záhrada len zdobila krásny výhľad na blízku rieku Váh. Uponáhľaná, kráľovská rodinka nadobudla dokonalý oddych od mestského života s tým, že ak ich malý princ dostal chuť na kúpeľné oblátky, nepotrebovali ani koňa na to, aby mu splnili, čo mu na očiach videli…

Rozkošný domček – Holiday green house in bio Aroma garden, len na skok od centra Piešťan, ponúka skutočne dokonalý úkryt od rušnejšieho života. Väčšina slovenských turistov upredostňuje hotely, no po tomto objave by si to zaručene dvakrát premysleli, pretože ponúka omnoho viac než len “hotelovú izbu”.

  • Apartmán o rozlohe 35 m² obsahuje krásnu vintage kuchyňu s jedálňou, posteľ, rozkladací gauč a balkónik s krásnym výhľadom na okolie. Na ňom nájdete jógamatky, ktoré môžete využiť na rannú jógu alebo pri západe slnka v úplne úžasnej atmosfére, ktorá dobíja skvelou energiou. Na balkóne si taktiež môžete prečítať vedomé knížky o jóge, zdravom stravovaní alebo pre detičky vedomostné knížky, ktoré zabavia vaše ratolesti. Nehovoriac o tom, že pri cvičení si netreba púšťať meditačnú hudbu, pretože hned’ pod balkónom sa nachádza ochladzovací bazén, do ktorého regulérne vteká voda cez fontánku. Bazénik ponúka i lehátka na opaľovanie, na ktorých sa nabijete energiou zo slniečka. 
  • Kúpeľňa je situovaná separátne, hned’ pod apartmánom a milo ťa prekvapí jej čistá farba vo vintage, talianskom štýle. 
  • Na záhrade môžeš ochutnať sezónne bio plodiny, ktoré si v nej rovno odtrhneteš. Ak chceš grilovať, ohnisko s drevom alebo kotlom na guláš je pripravené a jedlo si vychutnáš na teraske v talianskom, vinárskom štýle, vzhľadom k tomu, že celý domček vlastnil kedysi vinár, takže príjemná atmosféra je zaručená, a to zvlášť s rannou kávičkou na krásnej, čarovnej teraske.
  • Parkovanie je zdarma.
  • Wifi funguje bezproblémovo.

…a všetci tu boli šťastne ubytovaní. Zazvonil zvonec a kráľovská rodinka dala piešťanským hotelom koniec. 😊

Pani Adina je skvelou, sympatickou majiteľkou s neuveriteľne pozitívnou energiou, ktorá sa na teba okamžite nalepí. Okrem toho ponúka i dom v marockom štýle – riad v štýle Tisíc a jednej noci, o ktorom si môžeš prečítať TU.